تبلیغات
یک پیشنهاد به آقای مدیر - شنبه: اجتماع عظیم عفاف و حجاب امت انقلابی تهران

یک پیشنهاد به آقای مدیر
 
بنده ی عشقم و از هر دو جهان آزادم
برخلاف جوسازی رسانه هایی زنجیره ای که پیرامون اجتماع قبلی با موضوع عفاف و حجاب دست به اقدامات تخریبی زدند، اجتماع روز شنبه مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است
"خیبرآنلاین" - اجتماع عظیم مردم متدین و انقلابی تهران با عنوان "عزم ملی جهت احیای فرهنگ عفاف و حجاب" همزمان با روز ملی عفاف و حجاب برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین"، در این اجتماع بزرگ قرار است مطالبات امت انقلابی تهران از صداوسیما و مسئولان فرهنگی در مقوله عفاف و حجاب مطرح شود.

براساس این گزارش، اجتماع عظیم تهرانی ها روز شنبه 21 تیرماه 1393 از ساعت 17/30 در خیابان حضرت ولی عصر(عج)، درب اصلی پارک ملت، جنب صداوسیما (جام جم) برگزار خواهد شد.

با عنایت به سیاست تسامح و تساهلی که طی یکسال گذشته در برخی دستگاه های فرهنگی اعمال شده و نیز، سخنان اخیر یکی از مسئولان به اصطلاح فرهنگی پیرامون پوشش ساپورت و اعلام عدم نگرانی وی نسبت به پوشش نامناسبی که در ام القرای جهان اسلام دیده می شود، حضور باشکوه برادران و خواهران دینی می تواند پیام آور دغدغه ها و نگرانی های مردم و لبیک آنها به نگرانی های مراجع عظام تقلید و علمای دینی به حساب آید.

گفتنی است برخلاف جوسازی رسانه هایی زنجیره ای که پیرامون اجتماع قبلی با موضوع عفاف و حجاب دست به اقدامات تخریبی زدند، اجتماع روز شنبه مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1393 توسط راهی هدایت